BaNNeR Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

banner türkiye , bannerturkiye.com , bannertürkiye.com

Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Başarı Puanı
    Seviye:
    Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Imgleft100/100Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Emptybarbleue  (100/100)
    Güçlülük:
    Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Left_bar_bleue100/100Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Empty_bar_bleue  (100/100)
    Başarı Puanı:
    Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Left_bar_bleue100/100Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!  Empty_bar_bleue  (100/100)

Yeni Evolve III: Üç Farklı İşletim Sistemi!

Mesaj tarafından Admin Salı Ocak 25, 2011 11:29 am

Üretimini gerçekleştirdiği netbook ve internet tableti modelleriyle birlikte son günlerde oldukça sık karşımıza çıkmayı başaran Avustralya merkezli Evolve firması, Intel Atom tabanını baz alacağını ve üç farklı işletim sistemi içereceğini duyurduğu Evolve III isimli yeni modelini kamuoyuna lanse etti. 10 inç ekran genişliğine sahip olmasını beklediğimiz model, Intel’in 1.83GHz’de çalışan Atom N475 işlemcisinden güç alırken 2GB DDR3 bellek ve 64GB SSD depolama sürücüsünü de beraberinde getiriyor.
    İşlemciyle entegre olarak çalışan GMA 3150 isimli ekran kartını içeren cihaz; Wi-Fi, 3G, 1.3MP çözünürlüğünde kamera, iki adet USB portu, mini VGA konektörü ve MicroSD kart slotu gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Windows 7, Android ve MeeGo işletim sistemleri kurulu olarak gelen internet tabletinde çalıştırmak istediğiniz işletim sistemini Bios ekranında seçmenize izin tanınıyor.
    android, Evolve, Evolve III, Evolve III çıkış tarihi, Evolve III fiyat, Evolve III fiyatı, Evolve III fiyatlandırma, Evolve III ikinci el, Evolve III ikinci el fiyatı, Evolve III ön sipariş, Evolve III özellik, Evolve III özellikler, Evolve III özellikleri, Evolve III resim, Evolve III resimler, Evolve III satıldığı yerler, Evolve III satın al, Evolve III satış fiyatı, Evolve III teknik özellikleri, Evolve III türkiye, Evolve III türkiye fiyatı, meego, windows 7

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 3:04 am