BaNNeR Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

banner türkiye , bannerturkiye.com , bannertürkiye.com

Nokia E7 ( İnceleme )

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Başarı Puanı
    Seviye:
    Nokia E7 ( İnceleme ) Imgleft100/100Nokia E7 ( İnceleme ) Emptybarbleue  (100/100)
    Güçlülük:
    Nokia E7 ( İnceleme ) Left_bar_bleue100/100Nokia E7 ( İnceleme ) Empty_bar_bleue  (100/100)
    Başarı Puanı:
    Nokia E7 ( İnceleme ) Left_bar_bleue100/100Nokia E7 ( İnceleme ) Empty_bar_bleue  (100/100)

Yeni Nokia E7 ( İnceleme )

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ocak 24, 2011 12:23 am

Nokia’nın iş segmenti kullanıcıları için hazırladığı modelleri konumlandırdığı E serisinin en yeni üyesi ve Symbian^3’lüsü olarak karşımıza çıkacak olan Nokia E7’yi bu makalemizle birlikte kıskaç altına alarak artıları ve eksilerini sizlere yansıtmaya hazırlandık. İlgi çekici tasarımı, birbirinden profesyonel donanımları ve sunduğu şık arayüzü desteğiyle birlikte dikkatleri üzerine çekecek olan bu modelle ilgili tüm detaylı bilgilere haberimizin devamındaki sayfalama sisteminden ulaşabilirsiniz.

Haberde Okuyacaklarınız:
    Teknik Özellikleri
    Kutu İçeriği
    İşletim Sistemi ve Arayüzü
    Bağlantı ve Uygulamalar
    İşlemci ve Taşınabilirlik
    Ekran İnceleme
    Kamera İnceleme
    Güç Yönetimi
    nokia e7, Nokia E7 görsel resim, nokıa e7 inceleme, Nokia E7 işlemci inceleme, Nokia E7 işletim sistemi, Nokia E7 kamera inceleme, Nokia E7 kutu içeriği, Nokia E7 özellikler, nokia e7 özellikleri, Nokia E7 resim, nokia e7 resimler, Nokia E7 review, Nokia E7 tam inceleme, nokia e7 teknik özellikler, Nokia E7 teknik özellikleri, Symbian^3, Symbian^3 işletim sistem

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 6:59 am