BaNNeR Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

banner türkiye , bannerturkiye.com , bannertürkiye.com

Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Başarı Puanı
    Seviye:
    Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Imgleft100/100Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Emptybarbleue  (100/100)
    Güçlülük:
    Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Left_bar_bleue100/100Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Empty_bar_bleue  (100/100)
    Başarı Puanı:
    Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Left_bar_bleue100/100Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?  Empty_bar_bleue  (100/100)

Yeni Çinden ürünmü getirtmek istiyorsunuz?

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ocak 19, 2011 11:50 pm

Arkadaşlar bildiğiniz gibi yurt dışında ama özellikle Çin'de teknolojik ürünler çok uygun fiyatlı, ancak Türkiyede bunun içine gümrük, navlun(nakliye), toptancı ve perakendeci ücretleri de eklenince fiyatlar yükseliyor. Çinden kendiniz ürün getirmek isterseniz ise 3 USD'lik ürün için 30 USD'lik nakliye ücreti ödemeniz gerekebilir, tabii bunun yanına gümrük vergileri de dahil olabiliyor zaman zaman, hele hele gümrük işleminden anlamayıyorsanız ürünü gümrükten çıkarmak imkansız bir hal alıyor.

Peki bu işin kolay yolu yok mu?

Elbette var, bundan 3 ay önce internette www.lyqus.com adlı siteye rastladım ve bugün'e kadar 14 başarılı teslimat yaptılar adresime, ayrıca bu ürünler için ne nakliye ne de vergi ödedim. Toplamda 8000 USD'lik ürün getirttim ve hepside çalışıyor, tabii kimi ürünlerin kaliteleri pek iyi değil ama fiyatlar Türkiye'de ki fiyatları ile neredeyse 3 4 kat daha ucuz olunca pek sorun olmuyor.

Dediğim gibi sitede kargo bedava, evinize kadar teslim ediyorlar, gümrükte de bir sorun çıkmıyor; çünkü paketlerin üzerinde GIFT yani hediye yazısı var. Ürünler Air-mail ile geliyor bu yüzden teslimat 12 ile 15 gün arasında sürüyor; ama fiyatlar çok uygun olduğu için beklemeye değiyor.

Dediğim gibi sitenin adresi www.lyqus.com tepe tepe kullanın.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:14 pm