BaNNeR Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

banner türkiye , bannerturkiye.com , bannertürkiye.com

2 posters

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Başarı Puanı
    Seviye:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Imgleft100/100WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Emptybarbleue  (100/100)
    Güçlülük:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Left_bar_bleue100/100WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty_bar_bleue  (100/100)
    Başarı Puanı:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Left_bar_bleue100/100WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty_bar_bleue  (100/100)

Yeni WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ara. 26, 2009 3:51 pm

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI
    *Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
    Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
    Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
    Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.
    partyml
    partyml
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Yeni Geri: WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

Mesaj tarafından partyml Perş. Mart 18, 2010 11:06 pm

koptum ya Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 7:45 am